Cart
Loading...
Loading... 11964-E06
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 20U x 23" Width x 6"D (150 mm); Glacier White
MSRP $543.64
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 38.5" (978 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 102" (2591 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |