Cart
Loading...
Loading... 11965-112
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 40U x 23" Width x 12"D (300 mm); Gray
MSRP $841.86
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 73.5" (1867 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |