Cart
Loading...
Loading... 11965-712
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 40U x 23" Width x 12"D (300 mm); Black
MSRP $801.78
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 73.5" (1867 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 74" (188 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |