Cart
Loading...
Loading... 15322-524
Heavy Duty Wall-Mount Equipment Rack; 20 RMU; 23"W (584.2 mm) x 24"D (609.6 mm); Clear
MSRP $647.59
| Height | 41.2" (1046 mm) 20U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 121" (3073 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |