Cart
Loading...
Loading... 13608-712
EasySwing Wall-Mount Rack; 26U x 19"W x 12.0"D (305 mm); Black
MSRP $477.07
| Height | 51.5" (1308 mm) 26U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 37" (94 cm) |
| Ship Length/Depth | 132" (3353 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |