Cart
Loading...
Loading... 11521-E08
Hinged Panel Mounting Bracket; 3.5"H (88.9 mm); 2U x 8"D (200 mm); Glacier White
MSRP $114.92
| Height | 3.5" (88.9 mm) 2U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |