Cart
Loading...
Loading... 11522-104
Hinged Panel Mounting Bracket; 5.25"H (133.4 mm); 3U x 4"D (100 mm); Gray
MSRP $162.80
| Height | 5.25" (133.35 mm) 3U |
| Color | Gray |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |