Cart
Loading...
Loading... 11522-108
Hinged Panel Mounting Bracket; 5.25"H (133.4 mm); 3U x 8"D (200 mm); Gray
MSRP $169.36
| Height | 5.25" (133.35 mm) 3U |
| Color | Gray |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |