Cart
Loading...
Loading... 11522-708
Hinged Panel Mounting Bracket; 5.25"H (133.4 mm); 3U x 8"D (200 mm); Black
MSRP $161.25
| Height | 5.25" (133.35 mm) 3U |
| Color | Black |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |