Cart
Loading...
Loading... 11523-104
Hinged Panel Mounting Bracket; 7"H (177.8 mm); 4U x 4"D (100 mm); Gray
MSRP $177.25
| Height | 7" (177.8 mm) 4U |
| Color | Gray |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |