Cart
Loading...
Loading... 11523-108
Hinged Panel Mounting Bracket; 7"H (177.8 mm); 4U x 8"D (200 mm); Gray
MSRP $182.98
| Height | 7" (177.8 mm) 4U |
| Color | Gray |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |