Cart
Loading...
Loading... 11524-508
Hinged Panel Mounting Bracket; 8.75"H (222.3 mm); 5U x 8"D (200 mm); Clear
MSRP $209.08
| Height | 8.75" (222.25 mm) 5U |
| Color | Clear |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |