Cart
Loading...
Loading... 11525-108
Hinged Panel Mounting Bracket; 10.5"H (267.0 mm); 6U x 8"D (200 mm); Gray
MSRP $256.14
| Height | 1.5" (38.1 mm) 6U |
| Color | Gray |
| Depth | 8" (203.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3.5" (9 cm) |
| Ship Length/Depth | 19" (483 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |