Cart
Loading...
Loading... 11793-112
Standard Swing Gate Wall Rack; 12U; 23"Width; 11"D (280 mm); Gray
MSRP $465.97
| Width | |
| Height | 29.1" (739 mm) |
| Depth | 12.2" (310 mm) |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 79" (2007 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |