Cart
Loading...
Loading... 11793-125
Standard Swing Gate Wall Rack; 12U; 23"Width; 24"D (610 mm); Gray
MSRP $674.64
| Width | |
| Height | 29.1" (739 mm) |
| Depth | 25.2" (640 mm) |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 25" (64 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |