Cart
Loading...
Loading... 11793-718
Standard Swing Gate Wall Rack; 12U; 23"Width; 17"D (430 mm); Black
MSRP $517.04
| Width | |
| Height | 29.1" (739 mm) |
| Depth | 18.2" (462 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 79" (2007 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |