Cart
Loading...
Loading... 11794-112
Standard Swing Gate Wall Rack; 20U; 23"Width; 11"D (280 mm); Gray
MSRP $513.39
| Width | |
| Height | 43.1" (1095 mm) |
| Depth | 12.2" (310 mm) |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 38.5" (98 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |