Cart
Loading...
Loading... 11794-118
Standard Swing Gate Wall Rack; 20U; 23"Width; 17"D (430 mm); Gray
MSRP $587.18
| Width | |
| Height | 43.1" (1095 mm) |
| Depth | 18.2" (462 mm) |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 37 LB (16.78 kg) |