Cart
Loading...
Loading... 11795-118
Standard Swing Gate Wall Rack; 40U; 23"Width; 17"D (430 mm); Gray
MSRP $810.31
| Width | |
| Height | 78.1" (1984 mm) |
| Depth | 18.2" (462 mm) |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 198" (5029 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |