Cart
Loading...
Loading... 11795-718
Standard Swing Gate Wall Rack; 40U; 23"Width; 17"D (430 mm); Black
MSRP $773.51
| Width | |
| Height | 78.1" (1984 mm) |
| Depth | 25.2" (640 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 198" (5029 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |