Cart
Loading...
Loading... 11808-725
Standard Swing Gate Wall Rack; 26U; 23"Width; 24"D (610 mm); Black
MSRP $879.22
| Width | |
| Height | 53.6" (1361 mm) |
| Depth | 25.2" (640 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 140" (3556 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 54 LB (24.49 kg) |