Cart
Loading...
Loading... 33001-001
Corrugated Flute Cutter; 4 mm; Single
MSRP $70.65
| Height | 4" (101.6 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Yellow |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |