Cart
Loading...
Loading... 33001-002
Currugated Flute Cutter; 4 mm; 10 Pack
MSRP $706.79
| Height | 4" (101.6 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Yellow |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |