Cart
Loading...
Loading... 33002-E02
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment Full Height Cabinet Blanking Panel; 94"H (2387 mm) x 48"W (1219 mm); Glacier White; Pack of 10
MSRP $3,299.38
| Quantity | Pack of 10 |
| Color | Glacier White |
| Height | 94" (2387.6 mm) |
| Width | 48" (1219 mm) |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 45" (114 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 360.47 LB (163.51 kg) |