Cart
Loading...
Loading... 33007-001
Panel Retention Clips; Build To Spec; 12 Pack; Clear
MSRP $35.79
| Height | 2" (51 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
