Cart
Loading...
Loading... 32805-705
Aisle Containment Door Mounting Bracket Kit; Offset Mount; 10"H x 4.3"W x 8"L (254 mm x 109 mm x 203 mm); Black
MSRP $253.77
| Height | 10" (254 mm) |
| Type | Offset Mount |
| Color | Black |
| Width | 4.3" (109 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4.3" (11 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3.93701" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3.9 LB (1.77 kg) |