Cart
Loading...
Loading... 32805-E00
Aisle Containment Door Mounting Bracket Kit; Flush Mount; 3"H x 4.3"W x 5.5"L (75 mm x 109 mm x 140 mm); Glacier White
MSRP $186.52
| Height | 3" (75 mm) |
| Type | Flush Mount |
| Color | Glacier White |
| Width | 4.3" (109 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4.3" (11 cm) |
| Ship Length/Depth | 14" (356 mm) |
| Ship Height | 3.93701" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1.6 LB (0.73 kg) |