Cart
Loading...
Loading... 32805-E03
Aisle Containment Door Mounting Bracket Kit; Offset Mount; 3"H x 4.3"W x 8"L (75 mm x 109 mm x 203 mm); Glacier White
MSRP $199.55
| Height | 3" (75 mm) |
| Type | Offset Mount |
| Color | Glacier White |
| Width | 4.3" (109 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4.3" (11 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3.93701" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1.7 LB (0.77 kg) |