Cart
Loading...
Loading... 32870-702
Aisle Containment Door Standoff Kit; Single Door; 88.5"H x 50.1"W x 3.8"L (2248 mm x 1273 mm x 96 mm); Black
MSRP $360.54
| Height | 88.5" (2248 mm) |
| Width | 50.1" (1273 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 50" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 24.5 LB (11.11 kg) |