Cart
Loading...
Loading... 32870-E01
Aisle Containment Door Standoff Kit; Double Door; 88.5"H x 57"W x 3.8"L (2248 mm x 1448 mm x 96 mm); Glacier White
MSRP $373.59
| Height | 88.5" (2248 mm) |
| Width | 57" (1448 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 57" (145 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 88.51" (225 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |