Cart
Loading...
Loading... 32870-E02
Aisle Containment Door Standoff Kit; Single Door; 88.5"H x 50.1"W x 3.8"L (2248 mm x 1273 mm x 96 mm); Glacier White
MSRP $360.54
| Height | 88.5" (2248 mm) |
| Width | 50.1" (1273 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 57" (145 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 89" (226 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |