Cart
Loading...
Loading... 32817-E04
Aisle Containment Door Top Seal Kit; Offset Mount; Adjusts from 48"W (1219 mm) to 59"W (1500 mm); 8.8"H x 59"W x 5.2"L (224 mm x 1500 mm x 132 mm); Glacier White
MSRP $406.03
| Width | 59" (1499 mm) |
| Type | Offset Mount |
| Color | Glacier White |
| Height | 8.8" (224 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 59" (150 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 3.93701" (10 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |