Cart
Loading...
Loading... 32875-701
Aisle Containment Floor Mounting Template; Double Door; 0.5"H x 1.8"W x 105"L (13 mm x 46 mm x 2667 mm); Black
MSRP $73.87
| Height | 0.5" (13 mm) |
| Width | 1.8" (46 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 1.8" (5 cm) |
| Ship Length/Depth | 267" (6782 mm) |
| Ship Height | 0.5154" (1 cm) |
| Shipping Weight | 3.7 LB (1.68 kg) |