Cart
Loading...
Loading... 32875-702
Aisle Containment Floor Mounting Template; Single Door; 0.5"H x 7.8"W x 85.9"L (13 mm x 198 mm x 2183 mm); Black
MSRP $81.24
| Height | 0.5" (13 mm) |
| Width | 7.8" (198 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7.79" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 0.5154" (1 cm) |
| Shipping Weight | 9.9 LB (4.49 kg) |