Cart
Loading...
Loading... 14590-002
Elevate™ Adjustable Containment Solution Brush Kit for 18" Cable Runway; 8.7" H x 22.75" W x 0.46" D (221 x 577.9 x 11.7); For .24" (6mm) Panels; Black
MSRP $279.02
| Type | For 18" Cable Runway |
| Height | 8.7" (220.98 mm) |
| Width | 22.8" (578 mm) |
| Depth | 0.5" (12 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Nylon, EPDM |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 24.75" (628.65 mm) |
| Ship Length/Depth | 1" (25 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 3.44 LB (1.56035648 kg) |
