Cart
Loading...
Loading... 14520-E00
Elevate™ Adjustable Containment Solution End Of Row Exhaust Duct Panel; 14"-20" H x 26.12" W x 2.48" D (356-508 x 663.4 x 63.0); Glacier White
MSRP $415.92
| Height Range | 14"-20" (356-508 mm) |
| Width | 26.1" (663 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 20" (508 mm) |
| Depth | 2.5" (63 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (838.1999999999999 mm) |
| Ship Length/Depth | 50" (1270 mm) |
| Ship Height | 9" (228.6 mm) |
| Shipping Weight | 33.5 LB (15.195332 kg) |





