Cart
Loading...
Loading... 14520-E02
Elevate™ Adjustable Containment Solution End Of Row Exhaust Duct Panel; 34"-60" H x 26.12" W x 2.48" D (864-1524 x 663.4 x 63.0); Glacier White
MSRP $477.87
| Height Range | 34"-60" (864-1524 mm) |
| Width | 26.1" (663 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Depth | 2.5" (63 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (838.1999999999999 mm) |
| Ship Length/Depth | 50" (1270 mm) |
| Ship Height | 9" (228.6 mm) |
| Shipping Weight | 41.8 LB (18.960145599999997 kg) |





