Cart
Loading...
Loading... 14625-700
Elevate™ Adjustable Containment Solution End of Row Panel; 14"-20" (356-508mm) H x 49.9" (1414.8mm) W x 3.96" (100.6mm) D; Black
MSRP $1,318.47
| Height Range | 14"-20" (356-508 mm) |
| Width | 49.9" (1267 mm) |
| Color | Black |
| Height | 20" (508 mm) |
| Depth | 3.2" (80 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (812.8 mm) |
| Ship Length/Depth | 54" (1372 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 41.79 LB (18.95560968 kg) |





