Cart
Loading...
Loading... 14625-707
Elevate™ Adjustable Containment Solution End of Row Panel; 20"-34" (508-864mm) H x 90.0" (2623.8mm) W x 3.96" (100.6mm) D; Black
MSRP $1,494.81
| Height Range | 20"-34" (508-864 mm) |
| Width | 90" (2286 mm) |
| Color | Black |
| Height | 34" (863.6 mm) |
| Depth | 3.2" (80 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (812.8 mm) |
| Ship Length/Depth | 54" (1372 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 92.65 LB (42.0252988 kg) |





