Cart
Loading...
Loading... 14625-708
Elevate™ Adjustable Containment Solution End of Row Panel; 34"-60" (864-1524mm) H x 90.0" (2623.8mm) W x 3.96" (100.6mm) D; Black
MSRP $1,601.09
| Height Range | 34"-60" (864-1524 mm) |
| Width | 90" (2286 mm) |
| Color | Black |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Depth | 3.2" (80 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (1320.8 mm) |
| Ship Length/Depth | 52" (1321 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 111.83 LB (50.72519336 kg) |





