Cart
Loading...
Loading... 14625-E02
Elevate™ Adjustable Containment Solution End of Row Panel; 34"-60" (864-1524mm) H x 49.9" (1414.8mm) W x 3.96" (100.6mm) D; Glacier White
MSRP $1,514.85
| Height Range | 34"-60" (864-1524 mm) |
| Width | 49.9" (1267 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Depth | 3.2" (80 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (812.8 mm) |
| Ship Length/Depth | 54" (1372 mm) |
| Ship Height | 8" (203.2 mm) |
| Shipping Weight | 83.8 LB (38.0110096 kg) |





