Cart
Loading...
Loading... 14625-E03
Elevate™ Adjustable Containment Solution End of Row Panel; 14"-20" (356-508mm) H x 57.8" (1614mm) W x 3.96" (100.6mm) D; Glacier White
MSRP $1,356.02
| Height Range | 14"-20" (356-508 mm) |
| Width | 57.8" (1468 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 20" (508 mm) |
| Depth | 3.2" (80 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (812.8 mm) |
| Ship Length/Depth | 54" (1372 mm) |
| Ship Height | 8" (203.2 mm) |
| Shipping Weight | 67.2 LB (30.4813824 kg) |





