Cart
Loading...
Loading... 14500-702
Elevate™ Adjustable Containment Solution Panel; 34"-60" H x 23.6" W x 4.4" D (864-1524 x 600 x 111.3); Accessory; Black
MSRP $841.65
| Cabinet Width | 23.6" (600 mm) |
| Height Range | 34"-60" H (864-1524 mm) |
| Color | Black |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34" (863.5999999999999 mm) |
| Ship Length/Depth | 28" (711 mm) |
| Ship Height | 6" (228.6 mm) |
| Shipping Weight | 26.7 LB (12.1109064 kg) |









