Cart
Loading...
Loading... 14500-704
Elevate™ Adjustable Containment Solution Panel; 20"-34" H x 27.6" W x 4.4" D (508-864 x 700 x 111.3); Accessory; Black
MSRP $798.90
| Cabinet Width | 27.6" (700 mm) |
| Height Range | 20"-34" H (508-864 mm) |
| Color | Black |
| Height | 34" (863.6 mm) |
| Width | 27.6" (701 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (533.4 mm) |
| Ship Length/Depth | 32" (813 mm) |
| Ship Height | 6" (228.6 mm) |
| Shipping Weight | 22.8 LB (10.3418976 kg) |









