Cart
Loading...
Loading... 14500-E05
Elevate™ Adjustable Containment Solution Panel; 34"-60" H x 27.6" W x 4.4" D (864-1524 x 700 x 111.3); Accessory; Glacier White
MSRP $862.82
| Cabinet Width | 27.6" (700 mm) |
| Height Range | 34"-60" H (864-1524 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Width | 27.6" (701 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34" (838.1999999999999 mm) |
| Ship Length/Depth | 32" (813 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 27.8 LB (10.09695792 kg) |









