Cart
Loading...
Loading... 14500-E08
Elevate™ Adjustable Containment Solution Panel; 34"-60" H x 31.5" W x 4.4" D (864-1524 x 800 x 111.3); Accessory; Glacier White
MSRP $905.15
| Cabinet Width | 31.5" (800 mm) |
| Height Range | 34"-60" H (864-1524 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34" (838.1999999999999 mm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 28.9 LB (10.115101600000001 kg) |









