Cart
Loading...
Loading... 14500-E09
Elevate™ Adjustable Containment Solution Panel; 14"-20" H x 29.5" W x 4.4" D (356-508 x 750 x 111.3); Accessory; Glacier White
MSRP $769.39
| Cabinet Width | 29.5" (750 mm) |
| Height Range | 14"-20" H (356-508 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 20" (508 mm) |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14" (838.1999999999999 mm) |
| Ship Length/Depth | 34" (864 mm) |
| Ship Height | 6" (152.39999999999998 mm) |
| Shipping Weight | 18.3 LB (8.29846564 kg) |









