Cart
Loading...
Loading... 39208-E00
Aisle Containment Floor Seal Kit; Front Seal for 23.6"W (600 mm) Cabinets; 4"H x 23.6"W x 2.1"L (103 mm x 600 mm x 54 mm); Glacier White
MSRP $131.73
| Height | 4" (103 mm) |
| Width | 23.6" (598 mm) |
| Depth | 1.9" (49 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 102" (2591 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |