Cart
Loading...
Loading... 39208-E03
Aisle Containment Floor Seal Kit; Front Seal for 29.5"W (750 mm) Cabinets; 4"H x 29.5"W x 2.1"L (103 mm x 750 mm x 54 mm); Glacier White
MSRP $137.63
| Height | 4" (103 mm) |
| Width | 29.5" (748 mm) |
| Depth | 1.9" (49 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3.8 LB (1.72 kg) |