Cart
Loading...
Loading... 39209-E00
Aisle Containment Floor Seal Kit; Side Seal for 31.5"D (800 mm) Cabinets; 2.3"H x 0.5"W x 28.6"L (58 mm x 13 mm x 726 mm); Glacier White
MSRP $131.73
| Height | 2.3" (58 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 28.8" (732 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 140" (3556 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5.5 LB (2.49 kg) |